پشكو آرام پنجشنبه 14 دی 1396 01:40 ب.ظ نظرات ()
بصورت خلاصه مطالب زیر از نظر نگارنده قابل ذکر است .
1 - مردم از اقدامات اخیر دولت و گرانی های جهشی بسیار نگرانند .
2 - وضعیت بازاریان ، کشاورزان ، کارمندان و سایر صنوف اصلا خوب نیست . برای کارگران که باید عزاداری کرد .
3 - ملت ایران در این مملکت بسیار ثروتمند  یا باید مثل کشورهای غربی خیلی پیشرفته باشند، یا باید مثل کشورهای نفت خیز منطقه ( عربستان ، کویت و امارات و نه عراق و یمن ) یارانه نقدی وزین دریافت کنند و وضعیت معیشتی آنها خیلی خوب شود و لازمه این مهم اینست که رابطه ما با دنیای خارج خیلی خوب باشد .
4 - مردم ایران ضد جمهوری اسلامی نیستند اما خواهان یک ایران اسلامی پیشرفته و ثروتمند هستند و نه یک ایران که پولهای خود را برای عربهای مفت خور منطقه خرج می کند در حالیکه مردم خودش اکثرا خواهان تشکیل پرونده در کمیته امداد و بهزیستی برای در یافت چندرغاز کمک آنهم غیر نقدی باشند و این اصلا در شان مردم ایران نیست . مردم ایران از همه ملتهای منطقه متمدن تر ، ثروتمندتر و ریشه دار هستند .
5 - واقعیت دولتهای اصلاح طلب گذشته و حال اینست چون توسط اکثریت مردم اصلاح خواه انتخاب شده اند توسط منابع قدرتمند تمامیت خواه منابع مالی از آنها دریغ شده و در بی پولی مطلق مملکت را اداره کردند و می کنند چون می خواهند که بخیال خودشان مردم از اصلاح طلبی بیزار شوند که تا امروز این اتفاق نیافتاده است .
6 - روان شناسی چهره هایی که حتی به حمایت از دولت امروز در خیل عظیم به خیابان آمده بودند نشان می داد که نگران گرانیها و وضعیت معیشتی خود هستند .
7 - آشوب و از بین بردن اموال عمومی خیلی بد است .

انشالله خدا مملکت ما را از شر آشوب و بی سرو سامانی بدور دارد .

Image result for ‫تظاهرات امروز اصفهان‬‎