پشكو آرام یکشنبه 15 بهمن 1396 09:56 ب.ظ نظرات ()
الان دو نفر در شبکه 4 در مورد  سند توسعه و نقشه راه و برنامه توسعه 5 و 6 با آب و تاب صحبت میکنند در حالیکه آغا زاده ها همین ماه دلارهای مملکت را پارو کردند و دلار به 5000 تومان نزدیک شد و ملت در واقع با تورم 50 % روبروست و به خاک سیاه نشسته . سالهاست دزدیها چند هزار میلیاردی شده و مردم کلیه می فروشند و سرطانیها آرام در بستر می میرند .
دولت روحانی رویش می شود و میگوید شهرداری فقط تهران در زمان آقای قالیباف 20/000/000/000/000 تومان یا 20 هزار میلیارد تومان پول معلوم نیست کجا رفته ؟آقا مگر شما الان دولت نیستید؟ اگر واقعا مدرک محکمه پسند دارید باید متخلف یا متخلفان ( اگر کانادا نباشند با برو وبچ ) با اشدترین مجازات موجود در دنیا مجازات شوند .
بقول داوود در سریال دزد و پلیس 20 هزار میلیارد تومان می فهمی یعنی چه ؟ خانمی این مبلغ را حساب کرده بود باورم نشد خودم حساب کردم دیدم درسته ! این مبلغ حقوق یک میلیون سال یک کارمند هست یعنی یک نفر یا چند نفر به اندازه حقوق یک میلیون سال یک کارمند پول دزدیده اند حالا میخواهند به گور چه کسی بزنند خدا می دانند .
شهردار جدید تهران با افتخار دارد می گوید در مدیریت قبلی اینقدر پول معلوم نیست کجا رفته . والا در ممالک درست حسابی رییس جمهور بخاطر گم شدن 50 هزار دلار استعفا می دهد .
دیگه مگر حرفی می ماند برای عقل اندیشان اما برای خرافه پرستان هزاران دلیل مثل این بیاوری فقط انگشتانت آب می رود و بس !!


کسی میخواهد رضا خان دوم باشد الان به چه می اندیشد ؟

Image result for ‫لوگوی 20 هزار ملیارد شهردار تهران‬‎

تا کی به ریش مردم می خندد ؟

Image result for ‫لوگوی 20 هزار ملیارد شهردار تهران‬‎

Image result for ‫لوگوی 20 هزار ملیارد شهردار تهران‬‎