پشكو آرام پنجشنبه 5 بهمن 1391 06:37 ب.ظ نظرات ()
1 - جالب است یک خودرو در عرض 6 ماه از 10 میلیون رسیده به 30 میلیون کسی نمیتوانست 10 میلیونی را بخرد . حالا 30 میلیون که پیشکش آقایون البته هنوز هم 5 میلیون نمی ارزد حالا آقایون با وقاحت تمام میگویند دارند برای مجوز افزایش قیمت خودرو در هیت دولت تصمیم گیری می کنند . روده بر نشید از خنده !!!

2 - جالب است مردم برای برنجی که آقایون بجای دلار در ازای نفت تحویلی به هندوستان میگیرند مردم باید صف 5 کیلومتری تشکیل دهندو 3 برابر قیمت 6 ماه قبل هم پول بپردازند . بازهم روده بر نشید از خنده !!!

3 - جالب است تعداد از مسئولین خودشان می گویند که 19 نفر زن و مرد در پایتخت از گرسنگی جان دادند و در عوض تعداد زیادی از آقا زاده ها باز هم به گفته خود مسئولین با سرعت برق و باد به خالی کردن پولهای مردم از بانکها مشغولند اما کک مسئولین هم نمی گزد و در حالیکه بادی به غبغب دارند به سفرهای خاورمیانه ای ویرانه ای یشان ادامه می دهند . بازهم روده بر نشید اما این بار از گریه چون برای اولین بار در تاریخ انقلاب اسلامی علنا چند نفر در اثر گرسنگی جان دادند . !!!!
4 -  ولی این اصلا جالب نیست که مردمان دنیا به تورم بالای 2 یا 3 درصد به شدت واکنش نشان می دهند ولی در اینجا تورم بالای 200 درصد در امسال حاکم است و جالب است که دولتمردان آنرا نشانه رحمت می دانند و مردم هم با سرعتی عجیبی به خرید کردن مشغولند ولی این نشانه رحمت نیست ، به این موضوع در روانشانسی نوین می گویند درماندگی آموخته شده یعنی مردم در اوج درماندگی بسر می برند و نمیدانند با این وضعیت چکار کنند ؟