پشكو آرام پنجشنبه 22 فروردین 1392 07:46 ق.ظ نظرات ()
کره شمالی : اگر آمریکا راست میگفت با اولین  آزمایش موشکیِ کره شمالی ، آن موشک را در همان آسمان کره شمالی هدف قرار میداد تا یک درس عبرتی باشد برای تمامی یاوه گویان کمونیست جهان ، تا دیگر این همه به بهانه مبارزه با امپریالیست ملتهای خود را از جهان آزاد محروم نسازند . اما آمریکاچرا این همه دروغ می گوید تا ما همیشه تمامی تقصیرها را در جهان به گردن او بیندازیم ؟ و خودمان همیشه با دستانی پاک به امورات رسیدگی نماییم .

سوریه : اگر جنگ سوریه بر خلاف لیبی و مصر دو سال طول کشیده و بسیار ویران کننده شده نشانه اقدار و بر حق بودن ارتش سوریه نیست بلکه مشکل در طرف مقابل است که اگر با این دیدگاههای سلفی گری سر کار بیاید مصیبتی برای تمامی دنیا خصوصا دنیای شیعه خواهد شد .

هموروئید : این قصه های بالا و سایر قصه های ناعدالتی در کل جهان باعث شده یکی از دوستان عمو رجب دچار هموروئید و یا همان بواسیر خودمان شده و چون درمانش شیاف و پماد آنتی هموروئید است برای دریافت دارو به همه داروخانه ها سر زده اما میگویند بدلیل تحریمها مواد سازنده شیاف ها گیر نمی اید و باید این دوست عمو رجب حالاحالاها از درد هموروئید بسوزد و اما ما باز هم تاکید داریم که تحریمها ما را به درجه ای از اقدار رسانده که در دنیا نمونه ایم و باید دیگران از ما الگو پذیری داشته باشند .