پشكو آرام یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 07:52 ق.ظ نظرات ()
اینبار با انتخابات : همه آمدند به غیر از خاتمی و لاریجانی  . ظاهرا از هر سلیقه ای افرادی کاندید شدند حتی زنان هم آمدند جزو رجال یا مردان سیاسی شدند . اما تاکید می شود که اگر آنها می خواهند مملکت را با همین وضع تورم و حتی بدتر اداره کنند حتی یک بچه هم می تواند اینکار را بکند . تاکید می شود که در حال حاظر مشکل اصلی مردم تورم خارج از حد توانایی کمر مردم و در واقع کمر شکن می باشد و اگر قدم سریع در این راه برداشته نشود معلوم نیست بر سر اقشار آسیب پذیر جامعه که اکنون قشر متوسط نیز به آنان پیوسته اند چه خواهد آمد .

تاریخ 1392/03/18 : اکنون که حدود یکماه از درج این مطلب میگذرد مشخص است که کدام سه یا چهار نفر ( منظور ائتلاف 1 + 2 نیست ) واقعا نیازهای اولیه بشری برای مردم ایران روا میدانند و نمیخواهند که مردم سالها بخاطر یک هدف بلند پروازانه ی خیالی تعدادی از کاندیدادها شبها خود و افراد خانواده هایشان با معده خالی بخواب روند و آنوقت آقایان در نهایت بخاطر این این اهداف خیالی شان مانند شوروی کمونیستی به بزرگترین میلیاردرهای دنیا تبدیل شوند و تازه بیانند و به مردم بگویند نتوانستیم به اهدافمان دست پیدا بکنیم اما خودشان که گرسنگی را هرگز هرگز تجربه نکرده اند تا بفهمند چه طعمی دارد ؟

تاریخ 1392/03/22 : مردم فهیم ایران در انتخاب خود این سه اصل را فراموش ننمایند ا - مواظب باشند به عکسهای رنگی فوت شدگان رای ندهند ( منظور : با درایت و آگاهی رای دهند 9)   2 - بساط تندروهایی راکه ایران را بطرف کره شمالی شدن پیش می برند برچینند  3 - به کسانی رای دهند که برای بازیافت وجه داخلی و خارجی ایرانیان برنامه دارند و میدانند که در مقابل جهانیان چه کلماتی از دهانشان خارج می شود .