پشكو آرام پنجشنبه 3 فروردین 1391 06:52 ق.ظ نظرات ()

به باور من او دارای این خصوصیات منفی و مثبت می باشد . شما چه نظری دارید ؟

1 – لحن و تنالیته کلام او زیادخوشایند نیست .

2 – در مقایسه با سایر رئوسای جمهور و رهبران کشورهای دیگر قدش کوتاه است و خوش تیپ نیست .

3 – در سخنرانیهایش حرفهای بچه گانه و غیر دیپلماتیک  زیاد دیده میشود که البته هر چند اینطور صحبت کردن سیلستمدارانه و به نفع ایران نیست اما سران کشورهای غربی در عمل نشان داده اند که لیاقتشان همان حرفهای آقای احمدی نژاد می باشد .

4 – هیچکس جرات هدفمندی یارانه ها را نداشت اما او توانست و بایستی اذعان کرد که این طرح حداقل برای خانواده های بی بضاعت عادلانه بوده و پول نفت را در حسابشان مشاهده می نمایند . در رایانه ای کردن امورات اداری خصوصا بانکها موفق عمل کرده است .

5 – مشکل رایانه ای کردن سوختهای فسیلی مانند بنزین و گازوئیل که نیاز به اَبَررایانه و اَبَر نرم افزار داشت کار بزرگی بود که بواسطه جوانان خلاق ایرانی آقای احمدی نژاد آنرا محقق کرد و ما را از صفهای بسیار طولانی بنزین در شهرهای مرزی و قاچاق آن تا حد زیادی راحت کرد.

6 – مشکل کارگران شرکتی ادارات دولتی را حل کرد .

7 – هر چند مجلس که در آن وکیلان ملت مشغول قانونگذاری هستند از شان بسیار والای برخوردار است اما تعداد زیادی از نمایندگان در طول این سالها نشان داده اند که فقط مشغول نفع مادی خود و اذنابشان هستند و کار دیگری در مجلس ندارند و همان هستند که آقای احمدی نژاد به آنها نامرد گفت .

8 – ساختمان سازی مهر نشان داده است که در سطح کلان و با سرعت مناسب به مردم ، خصوصا جوانان خانه تحویل داده هر چند که کم و کاستیها و انحراف از قانون را نیز در آن می شود مشاهده کرد .

9 – او و اطرافیانش توانستند به استثمارگری عده ای مشخص در دانشگاه آزاد پایان دهند که انشاالله وضعیت این دانشگاه با مدیریت جدید بهتر خواهد شد نه بدتر .

10 -  وضعیت عمومی گازرسانی و تامین سوخت و انرژی و خدمات عمومی ( برق – آب – مخابرات ) با وجود تمامی تحریمها فعلا رضایبخش می باشد که اگر نگاهی به بسیاری از کشورها ی جهان سوم داشته باشیم این موضوع دارای اهمیت زیادی می باشد .