پشكو آرام چهارشنبه 27 فروردین 1393 09:33 ب.ظ نظرات ()
بالاخره با فرمایشات اقای نوبخت دیدیم که فقط تعداد غیر قابل ملاحظه ای انصراف دادند. دلیل چیست ؟ معلوم است بی اعتمادی به دولت حتی اقای روحانی ! چرا ؟ چون مردم هنوز در این فکر غوطه ورند که عده قلیلی اقازاده بدون حساب و کتاب 99 در صد سرمایه های این مملکت را با استفاده از رانت خواری در حال بالا کشیدن هستند و حتی میلیاردرهای ایرانی اما از نوع قانونمندش می گوید نگذاریم این یک درصد هم به جیب انها برود بنابراین انصراف نمیدهد . خدایش حق هم دارد اقای نوبخت ، همین دو روز پیش بود که در اخبار استان مازندران یا گلستان اعلام کرد که حتی به ساحل دریا هم رحم نمیکنند و عده ای در حال ساحل خواری هستند و انرا به خشکی تبدیل و متصرف می شوند و تا زمانی که دولت اقای روحانی نتواند جلوی  این افراد و نهادها را بگیرد مردم اعتمادشان جلب نمی شود .
پیش بینی برای دو روز آخر : میگویند 10 درصد انصراف دادند اما با توجه به مطلب بالا پیش بینی می شود این 10 درصد که هیچی 5 درصد قبلی فوت شدگان نیز ثبت نام نمایند و یارانه بگیران از مرز 80 میلیون بگذرند آخر در مملکتی که یکی از افراد پایه اول کشوری نه ! استانی چند میلیارد تومان در طی 7 سال ماموریت آنهم نرفته ! میگیرد چه کسی حاضر است از سهمش بگذرد تا این آقایان به اصطلاح مدیر 20 شغله بالا بکشند . دلیل قاطع انهم یارانه گرفتن 150 نماینده مجلس می باشند انها بهتر از ما این موضوع را می دانند و چون نمی توانند کاری بکنند ثبت نام میکنند هر چند که تعدادی ازین نمایندگان نیز دست کمی ازین مدیران ندارند اما انصافا نه همه ی انها !

کالبد شکافی پیش بینیها بعد از پایان ثبت نام یارانه ها: همانطور که دیدید تا حد زیادی پیش بینیهای این مقاله درست از اب درامد و دلیل ان نیز ذکر گردید با توجه به اطلاعات رسیده افراد زیادی در اطراف و اکناف همه ی ما مشاهده شدند که میلیاردر بودند اما وضعیت مالی خود را زیر 600 هزار ذکر کردند . اکنون زمان ان رسیده که دولت بدون هیچ ملاحظه کاری از ابزار قانونی خود استفاده ی کامل کرده و افرادی که کوچکترین دروغی در زمینه ی دارائیهای خود ابراز کرده را مشخص و با قاطعیت علاوه بر حذف ، جریمه ی لازم را اعمال کند تا شاید برای اولین بار در تاریخ انقلاب با ابزار دروغ مقابله ی جدی بعمل اید . در این راه برای دولت اقای روحانی بمانند پرونده ی هسته ای و سیاست خارجی ، ارزوی موفقیت داریم .

اظهارنامه مدیر وبلاگ : من درامد خودم را بین 1 تا 2 میلیون زده ام و به یارانه نیاز هم دارم مخصوصا اگر فاز 2 اجرا شود اما اگر دولت محترم برابر مدارک ثابت کند که من دروغ گفته ام بعنوان اولین داطلب حاضرم بهای دروغم را بپردازم و از دریافت یارانه حذف و جریمه هم بشوم چون بالاخره یکروزی بایستی این مملکت از لوث دروغگویان پاک شود انشالله %